Paslanmaz Raf

Paslanmaz raf; temiz, şık ve Modern: Sistem hava depolanan öğeler üzerinde dolaşmasını sağlar ve toz toplama engellemeye yardımcı olur.  Raflar, çubuklardan meydana gelmiş hasır köşeler ve ortak takviye zig zag seklinde birbirine puntalanmış sağlam yapıya sahip, köşelerde konik parçalar poliamid ayak tutucuları sıkar.

Paslanmaz Raf Kullanım Alanları

Endüstriyel mutfak, otel ve restoranların mutfakları, yurt ve hastanelerin mutfakları, endüstriyel sanayi işletmeleri mutfakları, spor kulüpleri, saç vücut bakım merkezleri, sosyal tesislerin mutfak alanları, yat ve gemi mutfakları, kamu kurumları, şantiye mutfakları vb. gibi endüstriyel mutfak kullanımının olduğu her alanda ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Bu raflar ekonomik bir özelliğe sahiptir. Paslanmaz raf, sistem hava depolanan öğeler üzerinde dolaşmasını sağlar ve toz toplama engellemeye yardımcı olur. Hafif yük ürünlerini kolayca istiflemesini sağlar.

Paslanmaz Rafın Teknik Özellikleri

Ayaklar, ø 25 mm borudan, her 25 mm'de ayar boğumu bulunan üst kısmı tapa ile kapalı alt kısmı ise ayar vidali boru ayaktır.  Paslanmaz çelik(INOX); 304 kalite paslanmaz çelikten mamül, çizilmeye ve oksidasyona karşı son derece dayanıklı ve sert yüzey icin elektropolisaj yapılmış, soğuk odalar, ıslak ve nemli ortamlar için ideal bir üründür. Toz boyalı, elektrostatik olarak malzemeye uygulanmış ve 200 derecede fırınlanmıştır. Dekoratif amaçlı ev, ofis ve kuru depolar için uygun bir üründür.

Üzerlerinde ayar çentikleri olan paslanmaz raf 0,25 'lik borulara, farklı ölçülerdeki tel rafların, konik poliamid tutucularla birleştirilmesiyle oluşur.Ayak altlarında ki ayar vidası sayesinde bozuk zeminlere düzgün şekilde monte edilir.Köşe birleşimlerinde 90 derece kullanım imkanı ile birlikte tüm ürünlere direk ulaşım sağlanır.Soğuk odalarda %80 lik hava dolaşımı ile tüm malların eşit soğutulmasına olanak sağlar.-18 dereceye kadar olan soğuk odalarda da çalışabilir.Uygulama alanlarında ışığı kesmediği için mekanda aydınlık sağlar.

Şirketimiz siz müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarına devam ediyor. Firmamız hakkında bilgi almak için sitemizin iletişim bölümündeki telefon numaralarını arayarak veya e-mail yolu ile bize ulaşabilirsiniz.

YUKARI