Kurumsal

Kurumsal

Raf Üretiminde ve Raf Satışında Kalite Politikamız
Müşteri memnuniyeti için en kaliteli ürünü en uygun maliyette sunmak müşteri taleplerini zamanında karşılamak.

Raf'ta Sıfır Hata İçin:
Çalışanların eğitim ve geliştirme çalışmalarını planlı bir şekilde sürdürmek çalışan memnuniyetini sağlayarak iş gücü devamlılığını artırmak.

Rafçı Bir Firma Olarak Kurumsal Gelişim İçin.
Birimler arasında etkin bir iletişim ağı kurarak takım ruhu oluşturmak.

Üretimini ve Satışını Yaptığımız Raf Sistemlerin de Sürekli İyileşme ve Gelişme İçin:
Sistemde oluşan hataları ve olası hata kaynaklarını anında saptamak sistemin işlerliğini uygun aralıklarla kontrol etmek tüm sistemin işlerliğinin izlenebilirliğini değişmek kalite sürekliliği için teknolojik destek ve kaynakları verimli şekilde kullanmak.

Rafçı Bir Firma Olarak İnsan Kaynakları Politikamız:
Skaraf Raf Sistemleri geleceğini güvence altına almak ve emin adımlarla büyümek için en önemli varlığı insan kaynağının memnuniyetini beceri ve deneyimlerinin geliştirilmesi için eğitim faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

Skaraf Raf Sistemleri
Kurumsal hayatına Skaraf Raf Sistemleri ile 2006 yılında raf satışı ile başlayan firmamız 2007 yılından bugüne endüstriyel depo ve raf sistemleri ile imalata başlayıp raf sektöründe faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Raf sistemleri ve ekipmanları konusunda geniş ürün yelpazesi ile Türkiye'de kullanılan ürünlerin ilk uygulayıcısı olma özelliğine sahiptir.

Vizyonumuz
Ürün ve hizmet kalitesi ile yurt içinde öncü yurt dışında tercih edilen bir marka olmak.

Misyonumuz
Hizmet verdiği sektörde rekabet gücünü yükseltecek yenilik ve değişimlere uyumlu çevre değerlerine saygılı ürün ve hizmetlerinde kalite hedefinden vazgeçmeyen ve gelişmeye açık insan kaynağını başarının odak noktası gören tüm paydaşlarının memnuniyetini sağlayan öncü bir firma olmak.

YUKARI